Praca Marcina w kalendarzu!

Praca Marcina z klasy III (technik reklamy) w kalendarzu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego!
Z przyjemnością informujemy, że praca plastyczna Marcina Gałęskiego została wyróżniona i będzie wykorzystana przy tworzeniu kalendarza ściennego Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok 2021/2022.
Kliknij tytuł i czytaj dalej…

Tematem prac konkursowych był Sport Szkolny, a w szczególności dyscypliny ujęte w kalendarzu Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (lekkoatletyka, biegi przełajowe, piłka nożna, siatkówka plażowa, pływanie, piłka ręczna, koszykówka, piłka siatkowa, tenis stołowy, badminton, szachy, warcaby, futsal, unihokej)
Kryteriami oceny prac były: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, materiał użyty do wykonania pracy oraz wykorzystanie w pracy logo Poznańskiego SZS oraz
miasta Poznania. Marcinowi serdecznie gratulujemy!
Skip to content