Najlepsza młoda księgowa w Polsce!

Maja Sznajder odniosła zdecydowane zwycięstwo w ogólnopolskim Turnieju Talentów „Akademia Księgowego”, zostając najlepszą młoda księgową w Polsce. Należy zaznaczyć, że Turniej wymaga szerokiej i wykraczającej poza podstawę programową wiedzy z zakresu rachunkowości. Obejmuje też sprawdzian praktycznych umiejętności z zakresu obsługi programów finansowo – księgowych. W gronie finalistów znaleźli się także Gabrysia Seelieb i Mateusz Kałek ( którzy zajęli 4 miejsce ex aequo) oraz Emilia Kot.

Opiekunem uczniów była p. Anna Pawlak. Serdecznie im wszystkim gratulujemy tego sukcesu! Warto dodać, że nie są to ich pierwsze osiągnięcia w dziedzinie rachunkowości – już wcześniej stawali na podium konkursów ogólnopolskich!

Gratulujemy także pozostałych finalistom, którzy pokazali wysoki poziom przygotowania.

Nagrody dla laureatów:

 •  I miejsce – laptop Dell oraz  1 miesięczny płatny staż w Bridgeston Europa NV/SA
 • II miejsce –  tablet Lenovo oraz 1 miesięczny płatny staż  w Bridgeston Europa NV/SA
 • III miejsce – tablet Lenovo  oraz 1 miesięczny płatny staż w Bridgeston Europa NV/SA
 • IV miejsce – 1 miesięczny płatny staż w MAN  Accounting Center

Patronat Honorowy w XV edycji:

 • Prezydent Miasta Poznania
 • Rektor Uniwersytetu  Ekonomicznego w Poznaniu
 • Wielkopolski Kurator Oświaty
 • Lubuski Kurator Oświaty.

Sponsorzy nagród XV edycji:

 • MAN  Accounting Center
 • Bridgeston Europa NV/SA
 • SKwP Oddział Wielkopolski w Poznaniu
 •  ZSE im. Stanisława Staszica w Poznaniu

 

 

 

Skip to content