Cisco Academy

Cisco Networking Academy – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu przystąpił do programu  CISCO Networking Academy (CNA). Projekt przeznaczony jest dla uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk. Uczniowie bezpłatnie przystąpią do międzynarodowych kursów:

 IT Essentials PC Hardware and Software – Wiedza i umiejętności IT zdobyte podczas kursu pomogą naszym uczniom w rozwiązaniu wielu problemów informatycznych a także w przystąpieniu do międzynarodowego certyfikatu CISCO CompTIA A+. Program kursu obejmuje program nauczania zawodu technik informatyk – kwalifikacja EE.08

CCNA: Routing and Switching – Program kursu pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności dotyczących sieci komputerowych, konfigurowania ich, bezpieczeństwa i wielu innych. Program certyfikowanych szkoleń pozwala w przystąpieniu do międzynarodowych certyfikatów CISCO CCENT i CCNA. Program kursu obejmuje program nauczania zawodu technik informatyk – kwalifikacja EE.08

Certyfikat IT Essentials to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems. IT Essentials zawiera szereg warsztatów praktycznych, które zapewniają zdobycie doświadczenia. Program rozwija krytyczne myślenie i skomplikowane umiejętności rozwiązywania problemów za pomocą warsztatów praktycznych i wirtualnych narzędzi uczenia się:

Cisco Virtual Laptop – symulator komputera przenośnego

Cisco Virtual Desktop – symulator komputera stacjonarnego

Cisco Packet Tracer – symulator sieci komputerowych

IT Essentials pozwala uzyskiwać natychmiastową informację zwrotną na temat swojej pracy za pośrednictwem wbudowanych quizów i testów.

CCNA: Routing and Switching

Certyfikat CCNA (Cisco Certified Network Associate) to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems. CCNA: Routing and Switching to certyfikowany kurs składający się z 4 semestrów. Program szkolenia obejmuje:
CCNA: Introduction to Networks (Wprowadzenie do sieci komputerowych)
CCNA: Routing and Switching Essentials (Podstawy routingu i przełączania)
CCNA: Skaling Networks (Skalowanie sieci komputerowych)
CCNA: Connecting Networks (Dostęp do sieci rozległych – WAN)

Uczniowie podczas zajęć korzystają ze sprzętu firmy Cisco oraz symulatora sieci Cisco Packet Tracer. CCNA pozwala uzyskiwać natychmiastową informację zwrotną na temat swojej pracy za pośrednictwem wbudowanych quizów i testów

Podłącz się do globalnej społeczności Cisco Networking Academy

Certyfikowane szkolenia CCNA odbywające się w naszej szkole pozwalają na przystąpienie do międzynarodowych certyfikatów CCENT (Cisco Certified Entry Network Technician) i CCNA (Cisco Certified Network Associate).

Kontakt i zapisy

  1. Uczniowie chcący zapisać się do akademii muszą skontaktować się z instruktorem i administratorem Cisco Networking Academy w Zespole Szkół Ekonomicznych.
  2. Uczniowie otrzymają tymczasowy token, następnie logują się na stronie https://www.netacad.com/ przy użyciu nadanego tokenu i podczas pierwszego logowania muszą uzupełnić swoje dane o imię, nazwisko a także podać swoje hasło do serwisu.

Administrator i instruktor Cisco Networking Academy w Zespole Szkół Ekonomicznych
Jacek Mielnik,  jacek.mielnik@zsepoznan.pl

Złota tarcza

2024-technikum-zloto
Skip to content