Grunt to dobre przygotowanie się!

Uczniowie technikum wcześniej niż uczniowie LO wchodzą na rynek pracy. W klasie trzeciej odbywają swoje pierwsze praktyki zawodowe i podejmują też inne aktywności, dzięki którym zdobywają pierwsze doświadczenia zawodowe i zasilają swój budżet. Dzięki współpracy z firmami patronackimi mogą profesjonalnie przygotować się do tych wyzwań korzystając z rad rekruterów.
Klasa 3E/Ra (ekonomista/rachunkowość) realizuje projekt edukacyjny, w którym razem z rekruterami przechodzą wszystkie etapy procesu rekrutacji. Swoim doświadczeniem w zakresie przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej podzieliła się z uczennicami i uczniami Natalia Stachowiak – Garstkiewicz z firmy Franklin Tempelton, odpowiadając też na wszystkie pytania i rozwiewając wątpliwości. Dziękujemy!

 

Skip to content