Ogromny sukces zespołu „My Way”!

21 kwietnia, podczas Wielkiego Finału olimpiady „Zwolnieni z Teorii” zespół „My Way” został nagrodzony „Srebrnym Wilkiem” za najlepszy projekt społeczny w Wielkopolsce. Marta, Nicola, Zuzanna, Błażej, Damian, Dawid i Mateusz, pod kierownictwem Agaty, niezwykle utalentowanej w zarządzaniu projektami, zdobył także „Brązowego Wilka” za najlepszy projekt w szkole. Szczególnym wyróżnieniem była także nominacja do najwyższej nagrody – „Złotego Wilka” – dla najlepszych projektów w Polsce. W ramach projektu „My Way” uczniowie promowali wiedzę na temat różnych ścieżek edukacji i kariery. Stworzyli grę edukacyjną, która obejmowała te zagadnienia i zachęcała do inwestowania w swój rozwój, spotykali się z uczniami szkół podstawowych i uczestniczyli w targach edukacyjnych, promując swoją grę.

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii” umożliwia uczniom z całej Polski zdobywanie kompetencji w zakresie zarządzania projektami, współpracy w zespole, kreatywności, komunikacji.

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończą swoje projekty zdobywają międzynarodowy certyfikat wydany przez Project Management Institute ATP.

Serdecznie gratulujemy zespołowi „My Way” – mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności zaprocentują w przyszłej pracy, a wpis w CV o realizacji projektu będzie doceniony przez Waszych przyszłych pracodawców.

Opiekunem zespołów w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” jest p. Emilia Mendak

Zajrzyjcie na Instagrama „My Way””

https://www.instagram.com/myway2022zzt/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR3ZaouR6Onp8sT6cavnwQvJI_d3b8nX0LwbqzLE0v3-fZAs6QlTdM9yvMY

Skip to content