Uczniowie wyróżnili nauczycieli!

Dzień Patrona odbywający się w marcu, to okazja do docenienia ważnych postaci w życiu szkoły, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Nauczyciele zostali wyróżnieni szkolnymi Oskarami – „Staśkami” w kategoriach:

DUSZA TOWARZYSTWA – p. prof. Mateusz Ptaszek,
POMOCNA DŁOŃ – p. prof. Tomasz Retman,
SKTECZNY EDUKATOR – p. prof. Tomasz Retman,
CZŁOWIEK – LEGENDA – p. prof. Włodzimierz Mączyński.

Co doceniono w poszczególnych kategoriach?

Kategoria “DUSZA TOWARZYSTWA” : są nauczyciele, którzy przekazują swoją wiedzę z uśmiechem, nawiązując przy tym ciekawe rozmowy i przekazując masę pozytywnej energii, a  kontakt z tą osobą zawsze pozostawia niedosyt. Dobre towarzystwo i poczucie humoru to coś co wprawia uczniów w dobry nastrój i daje pozytywną energię do pracy.

Kategoria “ SKUTECZNY EDUKATOR”: dobre przekazywanie wiedzy przez nauczyciela to podstawa skutecznej edukacji. W naszej szkole każdy nauczyciel potrafi świetnie przekazywać swoją wiedzę, ale są wśród nich tacy, którzy robią to w sposób szczególnie skuteczny!

Kategoria  “ POMOCNA DŁOŃ” : kiedy rozpoczynaliśmy naukę w tej szkole i każdy z nas miał jakieś obawy. To był strach przed nowym otoczeniem, wyzwaniami, nawałem pracy i nowymi nauczycielami. Aż nagle wśród wielu uczących osób pojawiła się ta jedna, jedyna, która wyciągnęła pomocną dłoń. To nagroda dla nauczyciela, który jest przyjacielem uczniów i który potrafi wyciągnąć z opałów.

Kategoria “CZŁOWIEK – LEGENDA” : Człowiek legenda to osoba o której będą mówić przyszłe pokolenia. Jego przeszłość owiana jest niesamowitymi historiami i dokonaniami. W teraźniejszości tworzy nowe opowieści, które zyskują miano legend. Zdecydowanie jest to osoba, którą zna i kojarzy każdy z naszej szkoły, a jego wspomnienie budzi uśmiech na twarzy.

Skip to content