Więcej niż wycieczka…

Dla uczniów techników ważne jest, aby wiedzę zdobywać nie tylko w szkole, ale także u partnerów biznesowych. Podczas wycieczki do Eurocash Group uczniowie z klasy 3E/Ra (ekonomista/rachunkowość) zdobyli mnóstwo cennych doświadczeń związanych z planowaniem procesów logistycznych, funkcjonowaniem centrum Dystrybucyjnego Eurocash Group, a także funkcjonowaniem systemu SAP w obsłudze procesów kadrowych.

Wzięli udział w warsztatach, podczas których mogli w praktyce wykorzystać swoją wiedzę z przedmiotów zawodowych związanych z kadrami i płacami i przebyli wirtualną wycieczkę w SAP od momentu zatrudnienia pracownika aż do jego zwolnienia. Z zaciekawieniem wysłuchali wystąpienia naszej absolwentki Gabrysi, która pracuje w Eurocash z zajmuje się kadrami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia edukacyjnego profesjonalnie przegotowanego przez pracowników Eurocash Group i dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tego przedsięwzięcia!

 

 

Skip to content