Znowu policja w szkole?!

Bezpieczeństwo na autostradzie to sprawa priorytetowa! Dlatego też razem z Policją Wielkopolską i Autostradą Wielkopolską postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi jeszcze bliżej. W ramach programu Kurs Jazdy na Autostradzie zorganizowaliśmy dla naszych młodych kierowców niezwykle cenne zajęcia.  Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o kluczowych zasadach bezpiecznej jazdy na autostradzie oraz otrzymać cenne wskazówki od ekspertów. Bo każda podróż powinna być nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna! Dzięki tym spotkaniom nasi kierowcy zyskali nową porcję wiedzy oraz pewność w prowadzeniu pojazdu na tego typu drodze.

Tutaj możesz obejrzeć filmy partnera programu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLheWZ__d67dVHcUiJl0Yp-51-ZVVu9BaD

 

Skip to content