Zacięta walka o mistrzostwo!

FIFA STASZIC CUP – 30.01.2024 r. odbył się bardzo wyczekiwany w naszej szkole Turniej w FIFA o mistrzostwo ZSE. W Turnieju wzięło udział 18 klas, a każda z nich miała w swoich szeregach od dwóch do trzech reprezentantów. Gra odbywała się w systemie 2 vs 2. W trakcie Turnieju nie brakowało emocji, ale co najważniejsze, nie ucierpiał żaden z padów, którymi grali nasi uczniowie 🙂
W finale zagrały ze sobą klasa 5i vs 2R. Mecz był przy gorącym dopingu ponad 80 kibiców, którzy dopingowali swoich kolegów. Zwycięzcami okazali się bardzo doświadczeni zawodnicy z klasy 5i, którzy wygrali 4:1. Królem strzelców został Mbappé. Gratulujemy wszystkim e-sportowym zawodnikom, którzy wzięli udział w naszym Turnieju!
Zapraszamy za rok na kolejne edycje FIFA STASZIC CUP 🙂

Turniej zorganizował p. Mateusz Ptaszek

Skip to content