Trzymamy kciuki za finał!

Awans piłkarzy ręcznych do finału Licealiady!
 14 listopada piłkarze ręczni rozegrali I etap Licealiady. W hali sportowej Chwiałka spotkało się 5 szkół. Poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany i do ostatnich minut ważyły się losy, kto odpadnie, a kto pozostanie w grze.
Do finału zakwalifikował się Zespół Szkół Ekonomicznych wygrywając kolejno – w I etapie z XI LO, a następnie z Zespołem Szkół Komunikacji oraz z III LO.
Dziękujemy drużynie za pełną mobilizację i kontrolę gry do ostatnich minut.
ZSE, pod opieką Aleksandry Rozalskiej,  reprezentowali:
Jan Targowski, Jakub Nowaczyk, Mikołaj Kwiatkowski, Nikodem Kołakowski, Mateusz Gęstwa, Nikodem Kosek, Seweryn Paszek, Kacper Ratajczak, Mikołaj Walenciak, Wojciech Majewski, Hubert Foremski, Mateusz Kuska oraz Bartosz Nawrocki.
Skip to content