Sport dla wszystkich!

4 kwietnia 2023 już po raz dziewiąty zespół nauczycieli WF z naszej szkoły zorganizował dla uczniów szkół podstawowych Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora ZSE. Jak co roku turniej cieszył się niesamowitą popularnością, ale mogliśmy przyjąć tylko 6 zespołów.
Podczas turnieju zostało rozegranych 10 meczy, a ostatni mecz rozegrany między szkołami nr 66 i 28 pokazał wolę walki, emocje, dobre przygotowanie kondycyjne, współpracę całej drużyny i zdrową rywalizację z zachowaniem zasady fair play. To cechy godne turniejowego finału!.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także mecz rozgrany między drużyną ZSE, a najlepszymi zawodnikami ze wszystkich szkół biorących udział w naszej imprezie. I choć Goście walczyli o każdy punkt, mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny Staszica.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 66
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 28
III miejsce – Szkoła Podstawowa COGITO
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 89
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 50
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5
Najlepszą zawodniczką została wybrana Jeva Ihnatova ze Szkoły Podstawowej nr 50, a najlepszym zawodnikiem został Szymon Gąsior ze Szkoły Podstawowej nr 28.
Dziękujemy panu Wojciechowi Lewiczowi za obiektywne i sprawiedliwe sędziowanie meczy.
Panu Dyrektorowi dziękujemy za ufundowanie pucharu dla zwycięzców turnieju.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy trenerom za świetną atmosferę w czasie turnieju i zapraszamy za rok.
Skip to content