„Polane Akrylem”

Nasi Absolwenci cały czas nas zaskakują! To, że odnoszą sukcesy zawodowe, to jest jasne, ale gdy pokazują inne swoje talenty i pasje, to zawsze jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
Tak jest w przypadku Julii Kaźmierczak, absolwentki klasy turystycznej, która obroniła już licencjat na Uniwersytecie Ekonomicznym. Już jutro możecie obejrzeć Jej wystawę na MTP  22-23 października  w czasie Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń przy Tour Salon.
Co Julia napisała o sobie? Przeczytajcie koniecznie:
Tworzę abstrakcje metodą pouringu, która polega na wylewaniu farb na płótno. Uwielbiam kolory i nieprzewidywalność, która temu towarzyszy. Stąd pomysł na  https://www.facebook.com/polaneakrylem.
Do stworzenia tej kolekcji inspirację czerpałam z podróży, mojej drugiej pasji. Obrazy powstały na podstawie wspomnień z minionych wyjazdów, marzeń i wyobrażeń na temat wybranych miejsc na Ziemi. Znajdują się tu między innymi woda, wulkan, mieszanka kulturowa, przekrój skały czy festiwal kolorów.
Moje prace można zobaczyć na Instagramie: https://instagram.com/polaneakrylem
Skip to content