Wiele perspektyw, jedno miejsce!

Nowe perspektywy otwierają się przed uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych dzięki nawiązaniu współpracy z Grupą Eurocash. Za nami pierwsze spotkanie przedstawicielek firmy z uczniami, przed nami – wspólny projekt edukacyjny, praktyki i staże a może nawet i praca.
Panie: Paulina Lulka i Aneta Wójcik w niezwykle dynamiczny i ciekawy sposób zaprezentowały klasom czwartym ekonomicznym swoją firmę oraz możliwości rozwoju zawodowego jej pracowników a także programy ambasadorskie i menadżerskie oraz Wirtualny Festiwal Umiejętności prowadzony przez Eurocash.
Quiz przeprowadzony na zakończenie spotkania pokazał, że uczniowie bardzo wzbogacili swoją wiedzę o firmie, jej procesach, markach i sieciach franczyzowych, agencyjnych oraz partnerskich.
Cieszymy się, że nasi uczniowie będą mogli znaleźć „swoją perspektywę” w tej firmie!
Skip to content