Gratulujemy laureatom i finalistom!

6 maja odbył się finał siódmej edycji konkursu „Ekonomiczny klucz do przyszłości” dla szkół podstawowych, którego partnerem była nasza szkoła. Swoje prezentacje przedstawiło 11 młodych ludzi, których wiedza ekonomiczna wzbudziła podziw jurorów, wśród których zasiadała p. Emilia Mendak. W poprzednich etapach uczniowie wysłuchali wykładów na tematy ekonomiczne, m. in. o zakładaniu firmy, który poprowadziła p. Jolanta Komorniczak, nauczycielka #naMarszalkowskiej. Nad realizacją konkursu czuwała Kapituła z prof. dr hab. Kamilą Wilczyńską, prof. dr hab. Waldemarem Frąckowiakiem oraz p. Izabelą Pietrzak (NBP o/Poznań).

Organizatorem konkursu jest Poznańskie Stowarzyszenie Oświatowe w Poznaniu we współpracy z NBP o/Poznań, Katedrą Inwestycji i Rynków Kapitałowych UE w Poznaniu oraz Zespołem Szkół Ekonomicznych w Poznaniu.

Skip to content