Spotkanie z firma patronacką

Bridgestone SSC – firma, w której wszyscy się lubią 🙂
Wielu osobom marka Bridgestone kojarzy się z oponami. Mało kto zastanawia się jednak nad tym, że tak ogromny producent potrzebuje obsługi finansowo – księgowej, podatkowej, logistycznej, kadrowo-płacowej. Bridgestone SSC, który był gospodarzem spotkania z klasą patronacką w zawodzie technik ekonomista/technik rachunkowości, jest właśnie europejskim centrum finansowo-księgowym świadczącym usługi biznesowe dla spółek Bridgestone w całej Europie. Powstało w 2011 roku, zatrudnia powyżej 250 pracowników, którzy prowadzą obsługę finansowo-księgową dla wewnętrznych partnerów biznesowych w 6 językach europejskich.
Podczas spotkania on-line uczniowie klasy patronackiej dowiedzieli się jaka była historia firmy, jak wyglądają staże i praktyki i jakie umiejętności są ważne, aby z sukcesem przejść proces rekrutacji. Jak twierdzili nasi goście, prowadzący spotkanie, tym, co wyróżnia Bridgestone SSC jest przede wszystkim atmosfera – jest to firma, w której wszyscy po prostu się lubią…
Skip to content