„Staśki” 2021 wręczone!

Wracamy do naszych tradycji!
Dzień Edukacji Narodowej to dzień szczególny, w którym możemy wyrazić podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienną żmudną pracę. Szczególnie zasłużeni otrzymali nagrody dyrektora szkoły i nagrody Prezydenta Miasta Poznania. Od kilku lat wręczane są też nagrody od uczniów – „Staśki”, którymi uczniowie doceniają swoich pedagogów, ale także koleżanki i kolegów.
Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: Nauczyciele oraz Uczniowie
1. NAUCZYCIELE:
KATEGORIA “DUSZA TOWARZYSTWA”
„Są nauczyciele, którzy przekazują swoją wiedzę z uśmiechem, nawiązując przy tym ciekawe rozmowy i przekazując masę Pozytywnej energii. Dzięki temu w znakomity sposób informacje docierają do naszych szarych komórek, nawet wtedy, gdy pojemnik na te komórki, czyli uczniowska głowa, znajduje się w zupełnie innej galaktyce. A kontakt z tą osobą zawsze pozostawia niedosyt”.
ZWYCIĘZCZYNIĄ W TEJ KATEGORII ZOSTAŁA P. RENATA BEDNARSKA!
KATEGORIA “SKUTECZNY EDUKATOR”
„Dobre przekazanie wiedzy przez nauczyciela to podstawa skutecznej edukacji. W naszej szkole każdy nauczyciel potrafi świetnie przekazywać swoją wiedzę, ale są wśród nich tacy, którzy robią to w sposób szczególnie skuteczny. Takiego nauczyciela honorujemy tytułem „Skuteczny edukator”
ZWYCIĘŻCZYNIĄ W TEJ KATEGORII ZOSTAŁA P. JOANNA KOCZOROWSKA
KATEGORIA “POMOCNA DŁOŃ”
„Kiedy rozpoczynaliśmy naukę w tej szkole, każdy z nas trochę się bał. To był strach przed nowym otoczeniem i nowymi Nauczycielami. Aż nagle wśród tylu spracowanych osób pojawiła się ta jedna, jedyna, która wyciągnęła pomocną dłoń i wtedy słońce pojawiło się na niebie. Nauczyciela, który jest przyjacielem uczniów, który potrafi wyciągnąć z opałów, postanowiliśmy nagrodzić Staśkiem.
ZWYCIĘZCĄ W TEJ KATEGORII ZOSTAŁ P. WŁODZIMIERZ MĄCZYŃSKI
2. UCZNIOWIE:
KATEGORIA „KLASOWY ŻARTOWNIŚ „.
„Uśmiech to zdrowie – ta dewiza powinna towarzyszyć nam na co dzień. W naszej szkole są uczniowie, którym bez względu na czas, miejsce i okoliczności, zawsze dopisuje humor. To pozwala także nam zachować pogodę ducha, nawet w najtrudniejszych chwilach. I jednego spośród tych uczniów pragniemy nagrodzić Staśkiem w kategorii „Klasowy Żartowniś „.
ZWYCIĘZCĄ W TEJ KATEGORII ZOSTAŁ MATEUSZ KAŁEK Z 3P_Ra1
KATEGORIA “PRACUŚ”
„Każdy z nas szukał w naszej szkole miejsca dla siebie i tego w jaki sposób chce tutaj zaistnieć. Jedni skręcili na ścieżkę sportową, inni działają w różnych organizacjach i kołach zainteresowań, a są też tacy, dla których pracowitość urosła do rangi cnoty i przynosi wymierne wyniki w postaci ocen i sukcesów w konkursach. I uczniów w tej kategorii chcemy również nagrodzić „Staśkiem”.
ZWYCIĘZCĄ W TEJ KATEGORII ZOSTAŁ KACPER PŁÓCIENNIK kl.4E1
KATEGORIA “MŁODY AKTYWISTA”
„Można być świetnym uczniem, można też być mistrzem województwa, a można być aktywistą i wychodzić poza własną strefę komfortu, przestać być anonimową jednostką i samodzielnie podejmować działania. Takich uczniów można również spotkać w naszej szkole”.
ZWYCIĘŻCZYNIĄ W TEJ KATEGORII ZOSTAŁA ZUZANNA GIGLEWICZ Z 3G_T1
Serdecznie gratulujemy wszystkich nagrodzonym, ale także tym nominowanym – bycie w pierwszej trójce nauczycieli docenianych przez uczniów jest ogromnym wyróżnieniem ❤
Skip to content