Dni Reklamy on-line #1

Jak prowadzić agencję interaktywną? W Zespole Szkół Ekonomicznych w Poznaniu odbyło się spotkanie on-line z Wiktorem Gierką. Wiktor jest bardzo młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcą w branży marketingu internetowego. Prowadzi firmę „Agencja interaktywna Wiktor Gierka”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach dwóch projektów – drugiej edycji projektu „Postaw na Przedsiębiorczość” (PnP) oraz „Dni reklamy”. Wiktor Gierka opowiedział o prowadzeniu agencji interaktywnej, zaletach i trudnościach w pracy na własnych warunkach, a także o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy spotkania, uczniowie klasy 1R1, bardzo wysoko ocenili wartość spotkania i „wystawili” Gościowi ocenę 4,43/5 – gratulujemy! Tak napisała uczennica po warsztatach: „dowiedziałam się, na co zwrócić uwagę podczas swojego rozwoju, jak bardzo ważne jest doświadczenie na rynku pracy, jak wygląda tworzenie i prowadzenie firmy w praktyce oraz z jakimi problemami trzeba się zmierzyć”.

Skip to content