Zadbaj o swoją markę!

Uczniowie klasy 4 technikum, mają już za sobą pierwsze praktyki zawodowe. Jak zadbać więc o nawiązane kontakty i jak zaprezentować się pracodawcom, do których trafią już za rok?  Założyć konto na LinkedIn, ale co dalej?
⭕ Jak prowadzenie profilu może wpłynąć na nasz wizerunek, jako potencjalnego pracownika?
⭕ Czy uczeń technikum ma już jakieś osiągnięcia i doświadczenia do wpisania na LinkedIn?
⭕ Jak dać się odnaleźć rekruterom?
⭕ Jak napisać wartościowe BIO?
Zajęcia poprowadzone dla uczniów klasy 4E/Ra przez Karolinę Karolak i Natalię Stachowiak – Garstkiewicz z firmy patronackiej  Franklin Templeton z pewnością rozwiały wszystkie wątpliwości w tym obszarze i pozwolą uczniom lepiej budować swoją markę osobistą. Pierwszy krok został już zrobiony! Dziękujemy!

Skip to content