Nagrody dla najlepszych!

Dzień Edukacji Narodowej to okazja, aby docenić najbardziej aktywnych w poprzednim roku szkolnym nauczycieli: opiekunów laureatów i finalistów olimpiad, organizatorów imprez szkolnych oraz turniejów i konkursów dla uczniów z poznańskich szkół.

Nagrody otrzymali: Anna Dzwoniarek, Katarzyna Juraszyk, Agnieszka Karwowska, Janeta Kasprzycka, Jolanta Komorniczak, Małgorzata Lewandowska, Emilia Mendak, Anna Pawlak, Mateusz Ptaszek, Aleksandra Rozalska, Karina Sebzda, Łukasz Ulchurski, Wśród osób nagrodzonych była też pani psycholog Paulina Zawodniak, która niesie pomoc uczniom w zaciszu swojego gabinetu oraz Małgorzata Gorzejewska i Małgorzata Tylman, które dbają o edukację czytelniczą uczniów.

Doceniono także pracowników szkoły, którzy na co dzień zapewniają Wam bezpieczeństwo i służą pomocą: Andrzeja Mastalerza, Andrzeja Lachmana, Zbigniewa Olecha oraz Pawła Maciaka.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Skip to content