Pomoc dla Benka

Tradycją Samorządu Uczniowskiego są coroczne odwiedziny schroniska dla zwierząt. Tym razem pomoc uczniów dotarła do Fundacji BENEK, miejsca znajdującego się w Szewcach, które zostało stworzone, by pomagać i dawać drugą szansę zwierzętom.
Głównym celem Fundacji jest ratowanie, leczenie i rehabilitacja zwierząt, przywracanie im poczucia bezpieczeństwa, ratowanie przed bólem i cierpieniem, obdarowywanie bezinteresowną miłością.
Mieliśmy szansę się o tym przekonać, mimo, że część zwierząt już została przewieziona do nowego i niesamowitego miejsca w Starej Studnicy, gdzie zwierzęta znajdą większą przestrzeń, lepsze warunki do rozwoju i do życia życia.
Dzięki Wam, uczniom „Staszica”, którzy dołożyli przysłowiową złotówkę, Samorząd mógł zrobić niesamowite zakupy, by pomóc tym zwierzętom.
DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ POMOC👍♥️👏🏼
Skip to content