Zwycięzcy etapu szkolnego!

Znamy wyniki konkursu na projekt logo Kuratorium Oświaty w Poznaniu pn. „Kurator blisko ludzi – nowe perspektywy”!

W etapie szkolnym ZSE zwycięzcami zostali:
1 miejsce ex aequo – Nicolas Kaczmarek i Karol Malinowski z kl. 1R
3 miejsce – Maksymilian Lanecki z kl. 1R
Jury wyróżniło także pracę
Myroslavy Moroziuk z kl. 1R
Dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców z ZSE wręczyła zwycięzcom p. dyr. Katarzyna Weiss.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za uczestników kolejnego etapu!

Jury etapu szkolnego: K. Pietralik (przedmioty plastyczne), M. Nietz  (Opiekun Samorządu Uczniowskiego), P. Wytykowski (przedstawiciel uczniów z trzeciej klasy reklamy) i B. Nowak (koordynator konkursu szkolnego, grafika komp. i multimedia),

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych i organizowany jest jest przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. i ma na celu rozwijanie wśród uczniów kompetencji cyfrowych, społecznych i obywatelskich, kształtowanie pozytywnego wizerunku Kuratorium Oświaty w Poznaniu, przybliżenie kompetencji Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w środowisku edukacyjnym i wspieranie kreatywnego i nieszablonowego myślenia oraz twórczych i oryginalnych pomysłów.

Skip to content