Ależ to były emocje!

Nawet deszcz był niestraszny dla uczestników Dnia Sportu! Pokazali, że w szkole można spędzić miło i aktywnie czas, bez ocen, bez stresu, podejmując sportową rywalizację. Było w czym wybierać: biegi na 60 i 200 metrów, przeciąganie liny, mecze siatkówki i koszykówki, tory przeszkód, skok w dal, konkurs rzutów za 3, zwis na drążku, żonglowanie piłką nożną, Hula – Hoop a także szachy, pokój e-sportowy, symulator jazdy!

Były też medale dla najlepszych, a rekordziści: Alicja i Patryk zgromadzili ich aż po 5!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie a wyrazy uznania za organizację kierujemy do p. Mateusza Ptaszka i nauczycieli WF, którzy zorganizowali Dzień Sportu.

Obejrzyjcie relację na Instagramie https://www.instagram.com/zse.poznan/

 

Skip to content