Praktyka jest najważniejsza!

Magentowy kolor Zwolnieni z Teorii dominował 30 września #naMarszalkowskiej! Cieszymy się, że dotarli do nas Trasowicze – osoby, które propagują realizację projektów społecznych. Radość tym większa, że tegorocznym Trasowiczem okazał się Wojciech Graczyk, nasz absolwent, który zrealizował z sukcesem trzy projekty w Zwolnieni z Teorii, a efektem działań Jego zespołu było założenie fundacji „Postaw na Przedsiębiorczość”, która zajmuje się propagowaniem wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, organizując spotkania z praktykami biznesu.
Pozdrawiamy też serdecznie Trasowiczkę Hanię – było nam miło poznać Ciebie i wysłuchać Twojej historii!
💲Realizacja projektów społecznych znakomicie wpisuje się w założenia przedmiotu „Biznes i zarządzanie”, który od przyszłego roku ma być wprowadzony w szkołach średnich, a jego elementem ma być samodzielne prowadzenie projektów przez uczniów.
❗️ Nauczycielem wspierającym projekty społeczne Zwolnieni z Teorii w naszej szkole jest p. Emilia Mendak

 

Skip to content