Witamy klasy patronackie!

Wśród uczniów z przyjemnością powitaliśmy kolejne dwie klasy patronackie w zawodach: technik ekonomista i technik rachunkowości. Współpracę z Patronami uczniowie rozpoczną od zwiedzania firm i poznawania specyfiki ich pracy. W kolejnych latach odbywać się będą spotkania, warsztaty i projekty edukacyjne a najlepsi uczniowie będą mogli odbyć praktyki zawodowe oraz płatne staże wakacyjne u Patronów oraz związać się z nimi jako pracownicy. Na początek owocnej współpracy podopieczni otrzymali od Patronów prezenty powitalne, które z pewnością przydadzą się im w szkole.

Klasa 1E/Ra (technik ekonomista/techniki rachunkowości) – patronat: Carlz Zeiss SSC, Bridgestone SSC, Franklin Templeton Investments

Klasa 1Ra (technik rachunkowości) – patronat: Grant Thornton, Ingka SSC, MAN SSC.

Skip to content