Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów Szkół Podstawowych klas 7 i 8

Po raz ósmy odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych dla uczniów szkół podstawowych klas 7 i 8 o Puchar Dyrektora ZSE.
Impreza ta, po trzech latach przerwy, wróciła do naszego kalendarza i po raz kolejny nabrała rozmachu. W tym roku gościliśmy 6 szkół podstawowych. To jest prawdziwe święto siatkówki, gdzie młodzi adepci tej dyscypliny prezentują cały wachlarz swoich imponujących umiejętności, wielkie zaangażowanie i wolę walki. Weteranem Turnieju jest szkoła, która była u nas już po raz ósmy –  Szkoła Podstawowa Nr 50, kiedyś Gimnazjum Nr 27 i jak zawsze uplasowała się w czołówce klasyfikacji.
Duże emocje wywołał mecz drużyny ZSE z najlepszymi zawodnikami ze szkół podstawowych, który zakończył się zwycięstwem ZSE 2:1
A oto klasyfikacja końcowa :
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 58,
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 28,
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 66,
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 50,
V miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 72,
VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 25.
Najlepszą zawodniczą została wybrana Maja Donder ze Szkoły Podstawowej Nr 66, a najlepszym zawodnikiem został Dominik Bartkowiak ze Szkoły Podstawowej Nr 58.
Dziękujemy panu Mariuszowi Frąckowiakowi, który po raz kolejny profesjonalnie sędziował wszystkie mecze. Panu Dyrektorowi dziękujemy za ufundowanie pucharu dla zwycięzców turnieju. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy trenerom i zapraszamy za rok.
Skip to content