Znamy najlepszych programistów!

Utalentowani programiści ze szkół podstawowych mieli możliwość przetestowania swoich talentów w III edycji Turnieju Programistycznego organizowanego przez naszą szkołę. W finale, w wyniku eliminacji międzyszkolnych, udział wzięło 9 najlepszych zespołów z Poznania i powiatu poznańskiego.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Luboniu: Antoni Piętka, Bartosz Pawlicki,  Marcin Kleiber,
drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach: Wiktor Mazur, Ernest Płonka, Jan Kraśniewski-Frączek,
trzecie miejsce – ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Rokietnicy: Julia Babica, Sebastian Przybylak, Kacper Marchwicki.

Laureaci, oprócz nagród rzeczowych, otrzymają dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.
Turniej był objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania.
Nie byłoby tego Turnieju, gdyby nie zaangażowanie partnerów i sponsorów: Primesoft Polska Sp. z o.o., Capgemini, Just Join IT – cieszymy się, że dostrzegacie potrzebę wspierania młodych talentów programistycznych! Szczególne podziękowania dla p. Grzegorza Paprzycki z Capgemini, który podjął wyzwanie współpracy w jury oceniającym prace uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim finalistom za zaangażowanie, świetne pomysły na rozwiązanie zadań i wspaniałe prezentacje.

O naszych partnerach i sponsorach można poczytać tutaj:

https://primesoft.pl/

https://www.capgemini.com/pl-pl/

https://justjoin.it/brands

 

Skip to content