Jestem jak z okładki!

Projekt „Jestem jak z okładki”, realizowany przez klasę drugą reklamy pod kierunkiem p. Beaty Nowak, składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W pierwszej z nich młodzież zgłębiała tajniki rodzajów i budowy czasopisma/magazynu, reklam prasowych, tworzenia czasopisma – od pomysłu do wydania, a także opracowała słowniczek wydawniczy. Jak na adeptów reklamy przystało, poznane zagadnienia prezentowane były w bardzo ciekawej formie, np. wywiadu, podcastu, rozmowy z ekspertem i in. Druga część zaś polegała na zaprojektowaniu okładek czasopism/magazynów z wybranej branży z autorskimi zdjęciami w stylizacjach z wybranego tematu. Uczniowie wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i kreatywnością.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego, a także do dalszego śledzenia naszego Facebooka! Projekty okładek niebawem!

Skip to content