Dni Reklamy on-line #5

Wojciech Wrociński, właściciel Agencji Reklamowej ReklamowyGadzet.pl, już od kilku lat wspiera edukację uczniów w zawodzie technik reklamy w naszej szkole. Gość zapoznał uczestników z zadaniami swojej agencji, opowiedział o tym, jak gadżety reklamowe dopasować do odbiorcy, a także szczegółowo przedstawił uczniom techniki nadruku na gadżetach. „Personalizuj, dbaj o relacje, dbaj o jakość” – to motto Jego działań. Nie zbrakło też informacji o gadżetowych trendach: gadżetach „to go”, „welcome pack” i zero waste. Pan Wojciech wspomniał też o tym, co każdy z nas lubi najbardziej – konkursach, eventach i zabawie, czyli rozdawaniu gadżetów jako nagrody. Dla profesjonalistów było kilka słów o kodach QR na wizytówkach.

Organizator Dni Reklamy #naMarszałkowskiej: p. Anna Domeradzka

Skip to content