19 maja uczniowie zagłosowali w demokratycznych wyborach na jeden z trzech projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.
Zwycięski projekt szkolnego radiowęzła otrzymał 176 głosów i zostanie on zrealizowany.
Łącznie społeczność szkolna zgłosiła 7 propozycji, jednak tylko trzy z nich spełniły wszystkie wymagane kryteria.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zadali sobie trud zgłoszenia projektu w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego oraz wzięli udział w głosowaniu.
Organizatorem projektu była p. Karina Sebzda.