6000 zł do wzięcia!

We wtorek 19.05.2026 r. w godzinach 8:50–14:15 uczniowie ZSE będą mogli wybrać jeden z trzech projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

Przed głosowaniem każdy uczeń będzie musiał potwierdzić tożsamość poprzez okazanie identyfikatora lub legitymacji szkolnej.

Aby głos był ważny, należy wskazać jeden projekt poprzez zaznaczenie znaku X w odpowiedniej kratce przy nazwie projektu.

Zwycięski projekt zostanie zrealizowany i będzie służył uczniom ZSE.

Łącznie społeczność szkolna zgłosiła 7 propozycji, jednak tylko trzy z nich spełniły wszystkie wymagane kryteria. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zadali sobie trud zgłoszenia projektu w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści