Wystartował nowy projekt!

Rozpoczęły się laboratoria dla naszych uczniów i uczennic na Politechnice Poznańskiej w ramach projektu „Czas Zawodowców dla Wielkopolski”.
16 kwietnia uczennice klasy trzeciej reklamy realizowały zajęcia w laboratorium multimediów: ćwiczyły wystąpienia publiczne przed kamerą, w tym nagrywanie setki dziennikarskiej, poznały zasady komunikacji z mediami, przygotowały tekst prasowy, logo, przekaz reklamowy. Miały też możliwość tworzenia strony internetowej. W trakcie zajęć powstał też profesjonalny plakat wyborczy
A wszystko to w świetnie wyposażonym laboratorium, które obejmowało: studio z greenboxem, system emisyjny Tricaster z konsoletą oświetleniową i zestawem mikrofonów, prompter, aparat Canon Mark IV 5D z możliwością nagrywania i zestawem mikrofonów, system CMS pozwalający na zapoznanie się z konstrukcją stron/portali internetowych i zasadami zamieszczania treści w sieci www.
Kolejne grupy techników reklamy i techników informatyków już się szykują do zajęć!
Skip to content