Spotkanie z historią i patriotyzmem. Polska w NATO.

Z okazji 25-lecia przynależności Polski do NATO, odwiedzili nas amerykańscy żołnierze stacjonujący w Poznaniu. To było wyjątkowe spotkanie, które połączyło historię, patriotyzm i język angielski w jednym wydarzeniu. Nasi uczniowie mieli okazję zadawać gościom pytania na temat historii z frontu, codziennego życia w Polsce oraz dowiedzieć się więcej na temat zespołu stresu pourazowego (PTSD). Było też coś dla ciekawskich oczu – mogliśmy zobaczyć, jakie racje żywnościowe otrzymują żołnierze. To już druga wizyta tych wspaniałych gości w naszej szkole! W ubiegłym roku mieliśmy okazję spotkać się z nimi podczas Drzwi Otwartych.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za niezwykłe i pouczające spotkanie oraz p. Annie Maksajdowskiej za wspaniałą organizację!

Skip to content