U nas możesz robić to, co lubisz!

Korzyści z gier komputerowych? Począwszy od oczywistej spostrzegawczości, przez pracę zespołową, aż po krytyczne myślenie, umiejętności przywódcze czy zdolność do działania pod presją czasu. Jeśli do tego pojawi się trening, rywalizacja i chęć doskonalenia się to mamy piękne kompetencje miękkie, które nawet można wpisać w CV!
Serdecznie dziękujemy naszym 4 zespołom reprezentującym szkołę w turnieju Predator Gaming w 4 grach: League of Legends, Rocket League, Fortnite oraz szachach. Na 1024 startujące szkoły nasze zespoły zajęły, w zależności od gry, miejsce w drugiej i trzeciej setce! Gratulujemy!
A w nagrodę wleciały dla uczestników świetne plecaki od Predator Gaming i Acer 🙂
„Widzę ogromną wartość w tym, jak Predator Games, może inspirować młodzież do rozwijania umiejętności takich jak praca zespołowa, strategiczne myślenie i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji. To nie tylko emocjonujące wydarzenie, ale również platforma, która wspiera rozwój kompetencji niezbędnych w dzisiejszym świecie” – komentuje Justyna Orłowska, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej

Skip to content