Będziemy tęsknić!

Na pożegnaniu Maturzystów 2023 padały też szczególnie wzruszające podziękowania. Opiekunka Samorządu Uczniowskiego podziękowała za współpracę dwóm członkiniom, opuszczającym szkołę. Cytujemy te piękne podziękowania od p. Magdaleny Nietz i dołączamy się całym sercem do nich!
„Nic dwa razy się nie zdarza” to słowa polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej. W czasie dwudziestoletniej pracy z Samorządem Uczniowskim przytrafiło mi się nie raz i nie dwa – spotkanie niesamowitych i niezwykłych osób.
❤ Zuzanna Giglewicz
– pierwsza z nich, to osoba pracowita, rzetelna, ambitna, odpowiedzialna – nie można wymarzyć sobie bardziej właściwego członka samorządu. Również uśmiechnięta, empatyczna, życzliwa, na którą zawsze można liczyć i z którą, po pewnym czasie, rozumie się bez słów – czyż nie takie osoby chce się mieć wokół siebie? Marzenie! A do tego biorąca na swoje barki coraz więcej zadań i jednocześnie pełniąca funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
❤ Jagienka Ciszak
Życie nie jest czarno-białe, jest kolorowe i różnorodne. To nie tylko blaski i cienie, to również odcienie, które sprawiają, że staje się ciekawsze i chcemy poznać je lepiej. Ta osoba otworzyła mi na to oczy, gdy zagościła i znalazła w Samorządzie Uczniowskim przyjazną przestrzeń, aby być sobą. To Ona spowodowała, że nasze działania były bardziej kolorowe, inkluzywne, a wzajemne otwieranie na siebie bardziej przyjazne i empatyczne. Chciałabym Jej bardzo podziękować.”
Skip to content