Nauczyciele wyróżnili uczniów!

Z okazji Dnia Patrona tradycyjnie wręczamy szkolne Oskary – „Staśki”, które przyznają zarówno uczniowie jak i nauczyciele najbardziej wyróżniającym się osobowościom w naszej szkole.

Nauczyciele wyróżnili w tym roku statuetkami „Staśka”:
* w  kategorii „KLASOWY ŻARTOWNIŚ” – Mateusza Kałka.
Uśmiech to zdrowie – ta dewiza powinna towarzyszyć nam na co dzień. W naszej szkole są uczniowie, którym bez względu na czas, miejsce i okoliczności, zawsze dopisuje dobry humor. Oni pozwalają także nam zachować pogodę ducha, nawet w najtrudniejszych chwilach.
* w kategorii INTELEKTUALISTA” – Aleksandra Pomarkiewicza
Intelektualista to osoba, którą cechuje wysoka inteligencja czyli władza rozumienia i myślenia, bogata wiedza, którą w przyszłości wykorzysta do wykonywania zawodu. W niektórych krajach pojęcie intelektualistów ogranicza się do naukowców i pracowników instytucji naukowych, w innych do grupy związanej z mediami i komunikacją – pisarzy, dziennikarzy, publicystów, artystów, a także nauczycieli.
* w kategorii “ NAJLEPSZY PRZYJACIEL” – Zuzannę Giglewicz
Przyjaciel to człowiek, który potrafi i chce zadbać o drugiego człowieka. Obdarowuje go szacunkiem i zrozumieniem. Nie szczędzi przekleństwa, gdy się poddajesz, ale przede wszystkim umie z pełną odpowiedzialnością i wysoką empatią zatroszczyć się o Ciebie. A “Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów, jakimi możemy zostać obdarowani, aby szczęśliwie ukształtować swoje życie”
* w kategorii “ MŁODY AKTYWISTA” – Jakuba Małka
Można być świetnym uczniem, można też być mistrzem województwa, a można być aktywistą i wychodzić poza własną strefę komfortu, przestać być anonimową jednostką i samodzielnie podejmować różnorodne działania na terenie szkoły, jak również poza nią. Wielu takich uczniów można spotkać w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i nominowanym do nagród!

Skip to content