Telefon kradnie życie!

Zespół „Phone Release” z klasy 3P tworzy projekt w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Wskazuje zagrożenia związane z nadużywaniem telefonu, zachęca do zachowania równowagi między życiem w świecie wirtualnym a realnym. Bierze udział w programie mentoringowym firmy Capgemini, pozyskał też patronat medialny Radia Poznań. Prowadzi stronę www w formie bloga, na której umieszcza artykuły związane z tematyką projektu.  W mediach możecie tez obejrzeć animacje przez nich stworzone (linki do mediów pod postem).
Zapraszamy do przeczytania artykułu członków zespołu Phone Release: Agaty, Stasia i Adama – koniecznie zajrzyjcie też na media projektu Phone Release i polubcie, aby być na bieżąco! Link do artykułu:  Czy telefon kradnie życie? – Radio Poznań (radiopoznan.fm)
Skip to content