Pokazali charakter i serce do walki!

16.02  w 11 LO odbył się 2 etap Licealiady koszykówki chłopców. Podopieczni Łukasza Ulchurskiego spotkali się w grupie z licealistami ze 11 LO i 4LO.
W pierwszym meczu chłopaki z naszej szkoły odprawili z kwitkiem gospodarzy turnieju 11 LO. W drugim meczu ,,czwórka’’ wygrała z
,,jedenastką’’ i wiadomo było, że zwycięzca meczu ZSE – 4 LO, awansuje do najlepszej czwórki w Poznaniu. Niesamowita skuteczność szczególnie w rzutach 3 punktowych (11 celnych prób przy 2 celnych ,, ekonomistów’’ ) wprowadziła 4 LO do ścisłego finału. Naszym chłopakom nie można jednak odmówić charakteru i serca jakie zostawili tego dnia na parkiecie. Chłopakom z 4 LO życzymy powodzenia w poznańskim finale, a naszym chłopakom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w tegorocznej Licealiadzie i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!
Skip to content