Podróże kształcą!

„Podróże kształcą” – piętnastu uczniów z naszej szkoły mogło przekonać się, ile prawdy kryje się w tym zdaniu. Od 23 do 26 stycznia mieli okazję nie tylko zobaczyć najsłynniejsze zabytki stolicy Wielkiej Brytanii, ale też skonfrontować swoje umiejętności językowe oraz stereotypowe postrzeganie angielskiej kultury, goszcząc w domach londyńczyków.
Jakie mają wrażenia? „Trudno wymienić wszystkie odwiedzone miejsca, jednak w naszej pamięci pozostanie widok zalanego tysiącem świateł miasta, jaki zapewniła na wieczorna przejażdżka London Eye , a także warsztaty w zrekonstruowanym teatrze Shakespeare’a Globe. Wiedzą, jaką zdobyliśmy w tym miejscu, podzielimy się przy okazji Dnia Teatru. Obejrzyjcie naszą fotorelację, może stanie się inspiracją dla waszych wakacyjnych planów…”
Skip to content