Podziękowania dla Szlachetnych Ludzi!

Gorące podziękowania dla Szlachetnych Ludzi za Szlachetną Paczkę!
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję Świąteczna Paczka od ZSE.
🎁Uzbieraliśmy kwotę 6 537 zł od uczniów 24 klas oraz nauczycielek, nauczycieli, pracowniczek, pracowników szkoły, rodziców oraz opiekunów naszych uczniów.
🎁 Gorąco dziękujemy za wpłaty oraz przekazanie wyszczególnionych produktów z listy, a także włączenie się rodziców w przewóz wszystkich paczek do znajdującego się w Rokietnicy magazynu Szlachetnej Paczki.
🎁Rodzina bardzo ucieszyła się z prezentów. Domownicy nie spodziewali się, że zostaną spełnione wszystkie Ich życzenia, nawet ekspres do kawy, o którym marzyli, ale najbardziej ucieszyli się z kuchenki, gdyż obecna jest uszkodzona.
🎁 Z kontaktu z wolontariuszką Szlachetnej Paczki wywnioskowaliśmy, iż rodzina nie podała faktycznej sytuacji, w której się znalazła. Była ona znacznie poważniejsza, niż ta, którą przeczytaliśmy w opisie. Warto wspomnieć, iż jeszcze przed finałem akcji rodzina przeżyła swój osobisty dramat związany ze śmiercią pani Marii.
❤ Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkim radości oraz spokoju w Święta Bożego Narodzenia oraz wspaniałego 2023 roku.
Kilka słów od Fundacji:
Drogi Darczyńco,
dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!
Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania.
Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.
Galerię zdjęć obejrzysz tutajhttp://www.fb.com/zse.poznan
Skip to content