Tytuł mistrzowski jest w naszych rękach!

Działamy dla innych – organizujemy corocznie Poznański Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSE!

Turniej adresowany jest do dziewcząt i chłopców poznańskich szkół ponadpodstawowych. Łącznie w Turnieju wystartowało 12 zespołów (6 zespołów chłopców i 6 zespołów dziewcząt) a laury zwycięstwa w kategorii chłopców wywalczył team z Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu! W ręce naszego ucznia powędrował też tytuł Najlepszego Bramkarza.

W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyły piłkarki z III LO. Przyznano też tytuły Króla i Królowej Strzelców i Najlepszej Zawodniczki/Zawodnika. Dziękujemy za zaangażowanie i grę w duchu fair play wszystkim szkołom, które wzięły udział w Turnieju. Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć na naszym fb:http://shorturl.at/ijPY6

Skip to content