Finał „Zwolnionych z Teorii”

19 maja w Warszawie odbył się Wielki Finał „Zwolnionych z Teorii”, na którym świętowaliśmy ukończenie z sukcesem 7 projektów społecznych z naszej szkoły. To było wielkie wydarzenie, na którym spotkali się młodzi ludzie i ich nauczyciele,  angażujący się w realizację projektów na rzecz innych, rozwiązując problemy społeczne, które dostrzegają w swoim otoczeniu. Niezwykła okazja do poznania innych „Zwolnionych” z całej Polski, wymiany i zdobycia nowych doświadczeń i wspólnego świętowania z całą społecznością „Zwolnionych”.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zaangażowania i wytrwałości, wrażliwości na problemy innych, dostrzegania w sobie możliwości do działania i zmieniania otaczającego świata. Kompetencje społeczne to wielki kapitał na przyszłość!
Opiekunem zespołów była p. Emilia Mendak

https://zwolnienizteorii.pl/

 

Skip to content