Zawód czy pasja?

Okazuje się, że dla wielu naszych uczniów zgłębianie tematyki zawodowej staje się jednocześnie hobby. Doskonałym tego przykładem jest Dominika, która jako pierwsza w historii Turnieju Talentów „Akademia Księgowego” zakwalifikowała się do grona finalistów będąc uczennicą klasy 3 i zdobyła 6 miejsce, wygrywając miesięczny staż w Bridgestone SSC. Dominika już w drugiej klasie rozpoczęła pracę zawodową jako asystentka księgowego w biurze rachunkowym, bezpośrednio po odbytych tam praktykach zawodowych. Od tego czasu systematycznie i samodzielnie poszerzała swoją wiedzę z zakresu rachunkowości, wychodząc poza treści przekazywane w szkole.  Swoją pomocą służyli jej nauczyciele przedmiotów zawodowych, którzy doradzali jej w rozwikłaniu zawiłych rozwiązań podatkowych i księgowych.

Skip to content