Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia!

Z przyjemnością informujemy, że Klaudia Rosiak i Filip Stolecki otrzymali Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia  w ubiegłym roku szkolnym.

Klaudia jest utytułowaną zawodniczką karate (Grand Prix Polski J.K.A,: I miejsce w  KATA, II miejsce w KUMITE dz. 14-15 lat, Mistrzostwa Polski J.K.A. Kadetów, Juniorów, Seniorów: II miejsce w KUMITE ind. dziewcząt 16-17 lat i in.).

Filip jest wicemistrzem Polski Juniorów U17 w squashu, #1rankingu PZSq w kat. U17, zajął 3 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, I miejsce Turniej kat. A. Hasta La Vista, 2 miejsce Novoferm Junior Squash Cup, kat. A U17 – to tylko wybrane sukcesy z ubiegłego roku szkolnego.

Gratulujemy zdobycia nagród i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content