Połączone siły polskich i ukraińskich uczniów

Na początku kwietnia powstał pomysł, a już 4 kwietnia rozpoczęły się pierwsze autorskie kursy podstawowego, komunikatywnego języka ukraińskiego opracowane przez członków zespołu Hot Wheels (klasa III: Agata, Wiktoria, Dawid i Julian) działającego w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.  Do współpracy zaproszono Maszę, Yarkę oraz Nazariya z Ukrainy, uczących się w naszej szkole. Przeprowadzono 900 minut zajęć w 20 klasach a na zakończenie każdej lekcji uczestnicy mogli sprawdzić, ile zapamiętali z zajęć, rozwiązując zadania w aplikacji Kahoot – nagrodą był voucher do Niewidzialnej Ulicy – Poznańskiej Wystawy w Ciemności. Dziękujemy uczniom za ten świetny pomysł na integrację, samodzielne przygotowanie profesjonalnych materiałów multimedialnych i ogromne zaangażowanie!
Skip to content