Waluta wiedzy

Już trzeci rok jest kontynuowany projekt Postaw na Przedsiębiorczość, w ramach którego uczniowie szkół średnich spotykają się z przedstawicielami biznesu.
Tym razem gościliśmy online p. Mirosławę Lewandowską, właścicielkę firmy Waluta Wiedzy Mirosława Zachaś – Lewandowska, która podzieliła się radami, jak wiedzę zdobytą w Technikum Ekonomicznym wykorzystać w dorosłym życiu oraz przedstawiła zalety pracy „na etacie”, jak i pracy „na własny rachunek”.
Nasz gość prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, polegającą na przeprowadzaniu szkoleń dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu a także szkolenia dotyczące kultury organizacyjnej, głównie dla pracowników banków.
Jest także propagatorką projektu „Młodzi w sieci” dotyczącego ochrony przed cyberprzestępcami w Internecie. Uczestnicy spotkania zapoznali się więc z technikami, jakie stosują oszuści internetowi, np. linki wysyłane przez komunikatory społeczne.
Skip to content