Ten moment, kiedy z ucznia stajesz się nauczycielem…

Jakie to uczucie, gdy po 9 latach wracasz do swojej szkoły w roli gościa? Sądzimy, że fajne, skoro tak wielu absolwentów przychodzi do nas, aby podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym. Miło było nam gościć Marcina Wasilewskiego, Senior Frontend Developera z Merixstudio. Spotkanie z Marcinem było nie tylko okazją do poznania kolejnej firmy z branży programistycznej. Podzielenie się przez Niego swoimi doświadczeniami i osiągnięciami jeszcze z okresu nauki w naszej szkole (kto pamięta słynny tramwaj zrobiony w 3D?) i przebiegiem swojej ścieżki zawodowej, będzie z pewnością inspiracją dla naszych uczniów z klasy III w zawodzie technik programista, do podejmowania dodatkowych aktywności związanych ze swoimi pasjami programistycznymi.
Skip to content