Sukcesy dziewcząt z klasy reklamy!

Patrycja Giglewicz oraz Dominika Krysztofiak zostały laureatkami (odpowiednio VII i X miejsce) w ogólnopolskim konkursie na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2021. Na konkurs wpłynęło prawie 500 prac. Dziewczęta odebrały nagrodę w Ministerstwie Sprawiedliwości z rąk wiceministra Marcina Romanowskiego. Opiekunem merytorycznym była p. Beata Nowak.
Konkurs pomaga popularyzować wśród uczniów mediację – skuteczną metodę rozstrzygania sporów i zachęca młodych ludzi do kreatywności.
„Wasze wspaniałe prace pokazują , że rozumiecie, jakie są zalety mediacji i jakie korzyści może przynieść taki sposób rozstrzygania sporów – powiedział Marcin Romanowski, gratulując zwycięzcom – Może kiedyś sami zostaniecie mediatorami albo w razie jakiegoś sporu zamiast do sądu, pójdziecie po pomoc do mediatora”.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Spośród 496 zgłoszeń komisja konkursowa pod przewodnictwem Marcina Romanowskiego wybrała 12 laureatów oraz przyznała 20 wyróżnień.

Skip to content