Witamy Sponsora Turnieju Programistycznego!

Kolejna firma dołączyła do grona partnerów Poznański Turniej Programistyczny, który organizuje nasza szkoła dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z terenu Poznania i powiatu poznańskiego. Jesteśmy już po etapie szkolnym i niedługo ogłosimy listę 9 zespołów, które awansują do ścisłego finału!

Nagrody dla laureatów (miejsca I-III) sponsoruje firma Primesoft Polska. Więcej o firmie Primesoft Polska możecie przeczytać tutaj: https://primesoft.pl/pl/o-nas#o-firmie

W pigułce o firmie Primesoft Polska 

  • Primesoft Polska to lider rynku w zakresie rozwiązywań klasy DMS|workflow, umożliwiających sprawne i efektywne zarządzanie dokumentami. Z V-Desk, autorskiego rozwiązania firmy, korzysta już 100 000 użytkowników.
  • Primesoft Polska, jako lider rynku, obsługuje spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i instytucje finansowe, spółki sektora publicznego, a także wiele firm będących światowymi liderami w swoich branżach.
  • Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz doświadczonemu zespołowi profesjonalistów, Klienci zawsze otrzymują produkt najwyższej jakości. Wiedza i doświadczenie, które firma zdobyła w trakcie realizacji licznych wdrożeń, pozwalają na optymalizację procesów biznesowych szybko i efektywnie, gwarantując stabilną, długookresową i korzystną dla obu stron współpracę.

Skip to content