Wygrała „Drożdżówa”!

Wygrała "Drożdżówa"!

W konkursie organizowanym dla naszych uczniów przez Ingka BSC (IKEA) pod hasłem „Który z produktów IKEA najbardziej pomaga mi podczas nauki w domu?„, sercami jury zdecydowanie zawładnęła „Drożdżówa” i opowieść autorki pracy – Magdaleny Piechockiej, o przyjaźni z różową świnką. Gratulujemy Magdzie i zapraszamy do szkoły pod odbiór karty prezentowej wartości 100 zł na zakupy w IKEA!

Poznajcie wzruszającą historię o „Drożdżówie”

Który z produktów Ikea najbardziej pomaga mi podczas nauki w domu?

„Jest to zdecydowanie różowa świnka! Od lat pomaga mi zawsze i w każdej sytuacji – tak samo w domowej nauce! Jest to również dowód na to, że to produkt bardzo trwały i dobrze wykonany. Towarzyszy mi już od kilku lat, jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek. Gdy byłam mała dałam jej imię „Drożdżówa”. Teraz również jest niezastąpiona w kilku przypadkach. Pierwszym z nich jest możliwość przytulenia się, gdy coś nie wyjdzie, tak jak na przykład dzisiejszy sprawdzian. Po czasie oczywiście poprawiła mi humor i wspierała w ciężkiej sytuacji. Sprawdza się też jako poduszka i podczas lekcji i podczas snu, który w połączeniu z nauką jest niezmiernie ważny. Jednak wszyscy też wiemy, że lekcje nie zawsze są do końca ciekawe, dlatego warto się też do niej przytulić. Długie godziny przy komputerze bywają bardzo męczące dla oczu, kręgosłupa ale też całego ciała. Podczas długotrwałego pisania bolą nadgarstki i wtedy Drożdżówa jest również niezastąpiona, co widać na poniższym zdjęciu. Ponadto, oczywiście miło spędza się z nią czas podczas nauki i nie tylko!

 

Skip to content